Sevda Yolu İstanbul 29. Vuslat Konseri

Sevda Yolu İstanbul
Samsun Musıki Cemiyeti, 29. Vuslat “Sevda Yolu İstanbul” özel konserini 18 Nisan 2014 tarihinde çok amaçlı salon olarak kullanılan Olgunlaşma Enstitüsünde Şef Mücella PAYASLI idaresinde, saygıdeğer Samsun halkımıza sunuldu. Konser’in İki bölümden oluşan YouTube video’sunu aşağıda izleyebilirsiniz. 18 Nisan 2014 tarihinde Şef Mücella PAYASLI idaresinde verdiği konser çekim Dvd’si hazır olmadığından dolayı sizlere konser etkiliğini Sevda Yolu İstanbul Özel Konseri başlığı ile duyurmuştum.
1928 yılında faaliyete başlamış olan, Samsun Musıki Cemiyeti, ilimizde musıki alanında faaliyet gösteren bir çok resmi oluşumun günümüze taşıdığı ve bu toplulukların devamı niteliğindeki yegane kurumdur. Samsun’da musıki denildiğinde ifadesini bulduğu sanat ve kültür hareketi, süre bakımından farklı zamanlarda ve farklı isimler altında faaliyet göstermiştir.
Şu anda yüklü olan videoları bağlantı linkinden izleyebilirsiniz. Youtube videolarını izleyemeyen arkadaşlarımız, verdiğim bu linke tıklayarak DNS ayarlarını çok basit şekilde kurup izlemeye başlayabilirler.
Konser kitapcığını tarayıcı yeni sekmede incelemek için buraya tıklayınız. Resimler otomatik 5 sn. de bir değişecektir.Ayrıca oklar yardımı ile sayfayı çevirebilirsiniz.
Not: Google Plus sayfalarda kırmızı renkli + işaretine tıklayarak beğeninizi belirtin.Sizden üyelik istenebilir. Mevcut msn hesap bilgileriniz veya yeni bir Google hesabı açarak Dünya ile buluşabilirsiniz.
 Google Plus’a katılım hesabı nasıl açılır ? Bağlantıya tıklayarak inceleyin.
Arkadaşlar bir videonun yüklenmesi yaklaşık 6 saat sürdü. Bu kadar geride sayan bir teknolojiye sahibiz maalesef.  İkinci video için gerekli zamanı bulduğumda yükleyeceğim. Hoş vakit geçirmeniz dileklerimle.
Sevda Yolu İstanbul 29. Vuslat Konser Videosu Bölüm : 1

Sevda Yolu İstanbul 29. Vuslat Konser Videosu Bölüm : 2
NOT: Yorum yazabilme konusunda Gmail hesabınız olmasa bile, Msn veya farklı e-mail hesabınız ile içinizdeki güzellikleri yansıta bilmeniz adına,yorumlar kısmında bulunan “Yorumlama Biçimi” ok işaretine tıklatıp Anonim seçeneğini seçerek sevginizi ifade edebilir, yorum cevap bilgisinin size gelmesi için hemen yan tarafta bulunan “Beni bilgilendir” kutusunu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Gönder seçeneğinde sizden birkaç harf,rakam yazmanız istenecektir. Siber saldırı, robot olunmadığını doğrulama adına yaptığım bu uygulama ve sizlere verdiğim zahmet için şimdiden özür diler hoş vakit geçirdiğinizi ümit ederim.
Saygı ve Sevgilerimle
     Adnan GÜNEY
Udi ve Bilgi işlem yetkilisi

Yorumlar

Yorum Gönder