Amasya Sevda Yolu İstanbul Özel Konseri

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk
Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kongre ve Kültür Merkezinde sosyal etkinliklerine bir yenisi daha ekleyen Samsun Musiki Cemiyeti, nin 12 Mayıs 2014 tarihinde vermiş olduğu konser videoları YouTube yüklenmiş olup, aşağıdan izleyebilirsiniz.1928 yılında faaliyete başlamış olan, Samsun Musıki Cemiyeti, ilimizde musıki alanında faaliyet gösteren bir çok resmi oluşumun günümüze taşıdığı ve bu toplulukların devamı niteliğindeki yegane kurumdur. Samsun’da musıki denildiğinde ifadesini bulduğu sanat ve kültür hareketi, süre bakımından farklı zamanlarda ve farklı isimler altında faaliyet göstermiştir.
Youtube videolarını izleyemeyen arkadaşlarımız, verdiğim bu linke tıklayarak DNS ayarlarını çok basit şekilde kurup izlemeye başlayabilirler.
Samsun Musiki Cemiyeti Amasya Konser Görselleri

Sevda Yolu İstanbul Amasya Özel Konser Video Bölüm : 1
YouTube Video Linki : http://youtu.be/8LDQoYcbSI4Sevda Yolu İstanbul Amasya Özel Konser Video Bölüm : 2
YouTube Video Linki : http://youtu.be/GKe2avVtp4ESevda Yolu İstanbul Amasya Özel Konser Video Bölüm : 3
YouTube Video Linki :  http://youtu.be/LMxwR5pmdCQSevda Yolu İstanbul Amasya Özel Konser Video Bölüm : 4
YouTube Video Linki :  http://youtu.be/R-sNZEGV8WI 
NOT: Yorum yazabilme konusunda Gmail hesabınız olmasa bile, Msn veya farklı e-mail hesabınız ile, yorumlar kısmında bulunan “Yorumlama Biçimi” ok işaretine tıklatıp Anonim seçeneğini seçip, yorum cevap bilgisinin size gelmesi için hemen yan tarafta bulunan “Beni bilgilendir” kutusunu işaretleyip Gönder butonuna tıklayın.
Saygı ve Sevgilerimle
    Adnan GÜNEY
Udi ve Bilgi işlem yetkilisi
Guney59 Paylaşım ayrıcalığı ile iyi bir vakit geçirmeniz dilerim.

Yorumlar

  1. tebrik ve teşekkürlerimle...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. @gülo; Merhaba çok teşekkür ederim. Ancak bu site benim değil Cemiyetin sitesi. Gönül isterdiki arkadaşlar duygularını burada paylaşsın. Sonuç aşağıda görülüyor. Başka bir şey yazmaya gerek duymuyorum. Sağolasın.

      Sil

Yorum Gönder